Autentica piedalās Virtuālajās karjeras dienās

25/10/2017

No 24. līdz 30. oktobrim notiks lielākais karjeras pasākums Baltijā – Virtuālās karjeras dienas 2017, kas nedēļas garumā aicina ikvienu iepazīties ar gandrīz 60 darba devējiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākuma mērķis ir tā apmeklētājus iepazīstināt ne tikai ar uzņēmumu kultūru, darba vidi un ikdienu, bet arī ar aktuālajām vakancēm un aicināt piedalīties interesantās diskusijās tiešsaistes sarunās jeb “čatos”. Pasākums noritēs interneta vidē un tā apmeklēšana ir bezmaksas.

Virtuālās karjeras dienas ir iespēja ne tikai jauniešiem neklātienē iepazīties ar savu iespējams pirmo darba devēju, bet arī darba ņēmējiem, kuri savu profesionalitāti darba tirgū jau ir pierādījuši, ielūkoties citu darba devēju ikdienā un aktuālajos piedāvājumos. Tas ir ērts veids kā sagatavoties darba intervijai, iegūstot informāciju un priekšstatu par nozari, uzņēmumu un darba piedāvājumiem, lai pārrunās justos ne tikai pārliecinošāk, bet arī izvērtētu savu atbilstību un interesi konkrētā darba devēja vakancei.

Uzņēmuma Virtuālo karjeras dienu stendā ir pieejama informācija par mūsu pakalpojumiem un labumiem, ko piedāvājam saviem darbiniekiem. Pasākuma laikā būs iespēja tiešsaistē čatot ar uzņēmuma pārstāvjiem, lai nepastarpināti uzzinātu sev interesējošos jautājumus.