Automatizācijas ceļvedis nepārtrauktas integrācijas (continuous integration) un nepārtrauktas piegādes (continuous delivery) ieviešanai

23/03/2015

19.03.2015 XXIX DevClub.lv pasākumā, kas bija veltīts nepārtrauktajai integrācijai (continuous integration) un nepārtrauktajai piegādei (continuous delivery), mūsu kolēģis Jānis Baiža stāstīja par to, kā ieviest automātiskas piegādes un kas ir jādara, lai izmaiņu piegāde nebūtu galvassāpes .

Uzņēmumi izjūt arvien lielāku spiedienu ieviest jaunu funkcionalitāti savos risinājumos pēc iespējas ātrāk, tādēļ nepārtraukta integrācija (continuous integration) un nepārtraukta piegāde (continuous delivery) ir kļuvusi par svarīgu programmatūras izstrādes procesa daļu. Dažas tehnoloģijas pieļauj vieglāku piegāžu automatizāciju, citas ir izaicinājums, bet gandrīz katrā projektā ir iespējams realizēt dažas lietas.

Prezentācija sniedz pārskatu par mūsu uzņēmuma pieredzi automatizētu piegādes risinājumu ieviešanā dažādos projektos. Tajā apskatītas iespējas automatizēt projekta izmaiņu izstrādes cikla soļus, sākot ar izstrādes procesa automatizēšanu un beidzot ar piegādes uzstādīšanu klienta produkcijas vidē.