LAD EPS atzīts par labāko IT rīku lauksaimniecībā

28/06/2017

Lauku atbalsta dienests saņem WSIS Prize 2017 par elektronisko pieteikšanās sistēmu, ko šobrīd uztur un attīsta Autentica.

No 12.-16. jūnijam Lauku atbalsta dienesta (LAD) direktore Anna Vītola-Helviga piedalījās Pasaules Informācijas samitā, kur prezentēja Elektronisko pieteikšanās sistēmu (eps.lad.gov.lv)

LAD piedalījās WSIS Prize 2017   konkursā un bija to 5 projektu vidū, kas nominācijā “E-lauksaimniecība” ir nosaukts par čempionu, un saņēma WSIS Prize 2017 galveno balvu savā kategorijā. Tā ir unikāla pasaules atzinība par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā savā darbā.

WSIS Prize 2017 ir konkurss, ko organizē Apvienoto Nāciju organizācija sadarbībā ar ITU (Apvienoto Nāciju aģentūru informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā), UNESCO (Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizāciju), UNDP (Apvienoto Nāciju attīstības programmu) un UNCTAD (Apvienoto Nāciju konferenci tirdzniecības un attīstības jomā).

Kopā ar LAD priecājas arī Autentica, jo šobrīd Autentica darbinieki uztur un attīsta nominēto elektronisko pieteikšanās sistēmu.

Vairāk informācijas: