LikeIT futbola turnīrs

31/08/2015

Mūsu kolēģi Valters Ballods, Eduards Jašs, Kārlis Juhņevičs, Kaspars Kalniņš, Valentīns Masterovs, Māris Mežraups, Jānis Ruģelis, Edvards Rolands Valentanavičs un Egils Vernavs piedalījās ikgadējā LikeIT rīkotajā futbola turnīrā.

Sestdien, 29.augustā, Ķīpsalas pludmalē noritēja jau ceturtais ikgadējais IT darba sludinājumu portāla www.LikeIT.lv pludmales futbola turnīrs. Turnīra dalībnieki ir Latvijas IT uzņēmumi, kuri ierasto IT konferenču un intelektuālo pasākumu vietā šoreiz izvēlējās spēcīgākos vīrus, lai sūtītu viņus smilšu laukumā sacensties pludmales futbola meistarībā. Komandas garu, fizisko sagatavotību, prasmi īstenot stratēģisko plānu saviem spēkiem šogad pārbaudīja astoņi uzņēmumi: Autentica, CTE, DPA, Eptron, Exigen services, Scandiweb, Tele2 SSC un Tieto.

Šogad uzņēmuni izvēlējās ne tikai iespēju izpausties sportiskajam garam, bet arī sasniegt cēlu mērķi – komandas atsaucās aicinājumam atbalstīt jauniešu futbola klubu SK Imanta, ļaujot kluba jaunākajām spēlētājām gaidāmo sezonu uzsākt jaunos formas tērpos. Novērtējot komandu izrādīto atsaucību un entuziasmu, Latvijas Futbola federācija nāca klajā ar īpašu balvu sacensību uzvarētājiem – iespēju visai komandai 6.septembrī apmeklēt Latvijas nacionālās futbola izlases cīņu pret Čehijas valstsvienību Skonto stadionā.

Lai arī godalgotu vietu šoreiz mūsu komandai ieņemt neizdevās, mēs ļoti lepojamies ar saviem kolēģiem un mūsu komandas sniegumu!

FullSizeRender-1FullSizeRender-2FullSizeRender