Lietotne “Apturi Covid” saņem balvu "Platīna pele 2020"

03/12/2020

2. decembrī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējās IKT nozares konferences “DIGI->FIT 2020” ietvaros tika piešķirtas IKT nozares prestižākās balvas – “Platīna pele 2020”. Kategorijā “Valsts digitālā transformācija” balvu “Platīna pele” saņēma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) lietotne “Apturi Covid”, kuras izveidē kopā ar citiem IKT uzņēmumiem piedalījās arī Autentica.

Balva “Platīna pele” tiek pasniegta kopš 2007. gada. Tās mērķis ir apzināt veiksmīgākos Latvijā radītos digitālos risinājumus, novērtēt izcilākos projektu autorus un izstrādātājus, kā arī veicināt izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu – sabiedrībā, biznesā, pārvaldē un izglītībā.

Šogad kategorijā “Valsts digitālā transformācija” balvu “Platīna pele” saņēma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) lietotne “Apturi Covid”, kuru izstrādāja Autentica kopā ar citiem IKT nozares iniciatīvas grupas uzņēmumiem.

"Apturi Covid" ir vienkārši izmantojams rīks, kas nodrošina informācijas saņemšanu par saskari ar Covid-19 saslimušo. Lietotne ir mūsdienīgs risinājums, kas palīdz SPKC darbā ātrāk apziņot ar Covid-19 saslimušā kontaktpersonas.

Vairāk informācijas par balvu ieguvējiem LIKTA mājas lapā.

* Rakstā izmantots foto no LIKTA.