RTU Karjeras diena 2015

01/05/2015

30.04.2015. mūsu uzņēmums piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes karjeras centra organizētajā pasākumā RTU Karjeras diena 2015.

RTU Karjeras diena ir Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras centra organizēts pasākums, kas ik gadu tiek organizēta kopš 2004. gada. Šī ir diena, kad studenti izstāžu centrā var satikt uzņēmumu pārstāvjus un atrast darbu vai prakses vietu, kā arī saņemt informāciju par konkrētiem uzņēmumiem. Pasākuma laikā tiek rīkoti dažādi semināri, piemēram, kā uzrakstīt CV, motivācijas vēstuli un kā sagatavoties darba intervijai.

2015. gada Karjeras dienā piedalījās vairāk nekā 110 uzņēmumi. Studentiem bija iespēja tikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem, noskaidrot, kādām prasībām jāatbilst, lai kļūtu par darbinieku, kādas izaugsmes iespējas piedāvā uzņēmums, vai tiek piedāvātas prakses iespējas, kā arī iegūt atbildes uz citiem sev interesējošajiem jautājumiem.

RTU Karjeras diena 2

Autentica stendā potenciālajiem darbiniekiem bija iespēja ne tikai iepazīties ar uzņēmumu, uzzināt par darba iespējām, bet arī iespēja izmēģināt Oculus Rift virtuālās realitātes brilles, kuras Autentica darbinieki var izmantot ikdienā atpūtas brīžos.

RTU Karjeras diena 1