Uzstājamies Baltic PM Days starptautiskajā konferencē

22/03/2016

Baltic PM Days starptautiskās konferences ietvaros mūsu kolēģe Elīna Jakubaņeca dalījās ar savu pieredzi spējās  programmatūras izstrādes (agile) līgumu izmantošanā.

Prezentācijā tika stāstīts par to, kādas būtiskas lietas ir jāzina, slēdzot jebkuru līgumu, kādas ir tipiskas programmatūras izstrādes līguma daļas, kas ir mainījies līdz ar spējās programmatūras izstrādes pieejas parādīšanos un kā sagatavot programmatūras izstrādes līgumu, kas atbalsta šo pieeju.

#‎BalticPMDays

Baltic PM Days ir Latvijas Nacionālās projektu vadīšanas asociācijas (LNPVA), Lietuvas projektu vadītāju asociācijas (LPVA) un Igaunijas projektu vadītāju asociācijas (EPVA) kopīgi organizēta starptautiska konference projektu vadības profesionāļiem, kas notika Rīgā 2016.gada 17. un 18. martā. Pasākums pulcēja vairāk kā 300 dalībniekus un 30 runātājus no Latvijas un citām valstīm. Konferences tēma bija Māksla izmantot pārmaiņas (The Art of Embracing Changes). Divās dienās tika parādītas četrdesmit četras prezentācijas četrās paralēlās plūsmās.