.NET programmētājs

28/04/2022

Galvenie pienākumi: izstrādāt un pilnveidot programmatūru, izmantojot izstrādes labāko praksi un rakstot kodu saskaņā ar kodēšanas vadlīnijām; pētīt, analizēt un novērtēt programmatūras prasības; izstrādāt, testēt, ieviest un uzturēt programmatūru; plānot darbu tā, lai sasniegtu mērķus un iekļautos termiņos; piedalīties kolēģu koda pārskatīšanā, dalīties pieredzē un zināšanās.

Prasības

  • vismaz 1 gada pieredze darbā ar .NET, JavaScript, SQL;
  • vēlme mācīties un attīstīties;
  • augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • iespēju strādāt interesantos projektos;
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus;
  • izaugsmes iespējas un apmaksātas sertifikācijas;
  • paplašinātu veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 1600 līdz 4000 bruto mēnesī (atkarībā no kvalifikācijas līmeņa).
Vārds ir obligāti jāaizpilda!
Uzvārds ir obligāti jāaizpilda!
Epasts ir obligāti jāaizpilda!
CV ir obligāti jāpievieno!
Lai pieteiktos, Jums jāapstiprina, ka Jūs piekrītat Jūsu personas datu apstrādei.