PL/SQL programmētājs/-a

09/05/2022

Galvenie pienākumi: izstrādāt un pilnveidot programmatūru, izmantojot izstrādes labāko praksi un rakstot kodu saskaņā ar kodēšanas vadlīnijām; pētīt, analizēt un novērtēt programmatūras prasības; izstrādāt, testēt, ieviest un uzturēt programmatūru; plānot darbu tā, lai sasniegtu mērķus un iekļautos termiņos; piedalīties kolēģu koda pārskatīšanā, dalīties pieredzē un zināšanās.

Prasības

  • vismaz viena gada pieredze PL/SQL programmēšanā;
  • vēlme mācīties un attīstīties;
  • augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • iespēju strādāt interesantos projektos;
  • karjeras iespējas un ātru profesionālo izaugsmi;
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus;
  • apmaksātas profesionālās apmācības un sertifikācijas;
  • iespēju strādāt gan birojā, gan attālināti;
  • kopīgas atpūtas iespējas (sporta pasākumi, Ziemassvētku pasākums utt.);
  • paplašinātu veselības apdrošināšanas programmu (vingrošana, teniss, skvošs, aerobika, peldēšana, dejas, joga, masāžas, vakcinācija, zobārstniecība utt.);
  • atalgojumu no 1400 līdz 4000 EUR bruto mēnesī (atkarībā no kvalifikācijas līmeņa).
Vārds ir obligāti jāaizpilda!
Uzvārds ir obligāti jāaizpilda!
Epasts ir obligāti jāaizpilda!
CV ir obligāti jāpievieno!
Lai pieteiktos, Jums jāapstiprina, ka Jūs piekrītat Jūsu personas datu apstrādei.