Sistēmanalītiķis/-e

17/11/2022

Darba pienākumi: biznesa prasību analīze un izvērtēšana, iespējamo risinājumu piedāvāšana klientam, risinājumu un akceptēšanas kritēriju saskaņošana ar klientu, lietotājstāstu sagatavošana, sprintā veicamo darbu plānošana, dokumentācijas uzturēšana, kolēģu konsultēšana un atbalsts risinājumu izstrādē un ieviešanā, izstrādāto funkcionalitāšu demonstrācija klientam.

Prasības

  • vismaz 3 gadu pieredze sistēmanalīzē un/vai biznesa analīzē,
  • labas komunikāciju un prezentēšanas prasmes,
  • vēlme mācīties un attīstīties,
  • augstākā izglītība, vēlams IT jomā,
  • novērtēsim, ja ir kāds no profesionālajiem sertifikātiem (CBAP, OMG, IREB vai IIBA),
  • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • iespēju strādāt interesantos projektos,
  • draudzīgus un profesionālus kolēģus,
  • apmaksātas profesionālās apmācības un sertifikācijas;
  • iespēju strādāt gan birojā, gan attālināti,
  • kopīgas atpūtas iespējas,
  • paplašinātu veselības apdrošināšanas programmu,
  • atalgojumu no 2000 līdz 3500 bruto mēnesī (atkarībā no kvalifikācijas līmeņa).
Vārds ir obligāti jāaizpilda!
Uzvārds ir obligāti jāaizpilda!
Epasts ir obligāti jāaizpilda!
CV ir obligāti jāpievieno!
Lai pieteiktos, Jums jāapstiprina, ka Jūs piekrītat Jūsu personas datu apstrādei.