SIA Special Solutions, SIA eBIT un SIA Open ID apvienošanās pabeigta

05/06/2014

SIA Autentica tika dibināta 2014. gadā SIA Special Solutions, SIA eBIT un SIA Open ID apvienošanās rezultātā. Reorganizācija ļāva mums piedāvāt jaunu un plašāku pakalpojumu klāstu un veicināja mūsu izaugsmi vietējā un starptautiskajā tirgū.

SIA Autentica ir dibināta 2014. gadā SIA Special Solutions, SIA eBIT un SIA Open ID apvienošanās rezultātā. Reorganizācija ļauj mums piedāvāt jaunu un plašāku pakalpojumu klāstu un veicina mūsu izaugsmi vietējā un starptautiskajā tirgū.

Lēmums par apvienošanos tika pieņems pēc ilgām pārdomām. Tas prasīja pusotru gadu, lai no idejas nokļūtu līdz realizācijai. Visu uzņēmumu vadība rūpīgi izvērtēja visas priekšrocības un trūkumus, ko sniegs apvienošanās. Tika secināts, ka uzņēmumu apvienošana mums dos plašāku prasmju un zināšanu kopumu, palielinās pakalpojumu sniegšanas un vadības kapacitāti, uzlabos karjeras iespējas mūsu darbiniekiem un nostiprinās mūsu pozīcijas tirgū. Apvienošanās tika pabeigta 04.06.2014, kad tika veiktas izmaiņas Latvijas komercreģistrā.