TAVS IT PARTNERIS

Digitalizācija. Automatizācija. Robotizācija.

Hero image Hero image Hero image Hero image

Kvalitāte

Savus pakalpojumus sniedzam ar vislielāko atbildības sajūtu.

Inovācija

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai risinātu jūsu biznesa izaicinājumus.

Ātrums

Mēs esam ātri, elastīgi un godīgi. Mēs nebaidāmies apgūt jauno.

Daži no mūsu klientiem

Mūsu pakalpojumi

Mēs sniedzam biznesa un IT stratēģijas izveides, programmatūras izstrādes, ieviešanas, atbalsta un uzturēšanas pakalpojumus.

water

Stratēģija

Stratēģija

Mūsu uzņēmums sniedz konsultāciju pakalpojumus IT stratēģijas izstrādes, IT procesu izstrādes, testēšanas vadības un kvalitātes pārvaldības jomās.

 • IT stratēģijas izstrāde
 • IT procesu izstrāde
 • Testēšanas vadība
 • Kvalitātes pārvaldība
Vairāk informācijas
air

Izstrāde

Izstrāde

Mēs ticam, ka veiksmīga IT projekta galvenais nosacījums ir strādājoša, lietojama programmatūra, kas sniedz papildus vērtību klienta organizācijai, tādēļ strādājam, izmantojot Lean organizācijas principus un Agile programmatūras izstrādes prakses.

 • Publiskā sektora risinājumi
 • Integrācija un liela apjoma datu apstrāde
 • Mobilās un web aplikācijas
 • Citi izstrādes darbi
Vairāk informācijas
fir

Ieviešana

Ieviešana

Bieži visefektīvākais veids, lai izveidotu IT risinājumu, ir izmantot gatavu programmatūru vai ietvaru. Mēs ieviesīsim un pielāgosim to atbilstoši jūsu vajadzībām.

 • ERP, CRM & Billing
 • Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas
 • Darba plūsmas pārvaldība
Vairāk informācijas
earth

Atbalsts

Atbalsts

Izmantojot labi izstrādātas procedūras un atbilstošus rīkus, mēs radām tiešu un efektīvu komunikācijas kanālu starp sistēmas lietotājiem un uzturēšanas komandu, tā nodrošinot ātrāko reakcijas laiku un pilnīgu pakalpojuma sniegšanas līmeņa pārredzamību.

 • Sistēmu uzturēšana
 • Automatizācija
 • Lietotāju atbalsts
Vairāk informācijas
Sazināties

Ko par mums saka darbinieki

"Fantastisks kolektīvs, kas vienmēr palīdzēs un atbalstīs! Esmu ieguvis ļoti daudz jaunu zināšanu, kopš te strādāju. Kopumā iespaids ir ļoti pozitīvs. Attieksme pret darbiniekiem ir laba un pretimnākoša. Prieks strādāt un kopā radīt ko jaunu! " (Reinis Z.)

""Autentica" sniedz plašas iespējas pilnveidoties –  gūstot darba pieredzi strādājot pie lieliem un sarežģītiem projektiem, gan izmantojot sniegtās iespējas apmācībām. Ir patīkami strādā mūsdienīgā vidē, kurā tiek domāts par jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm, un pašu darba vidi kā tādu." (Aigars S.)

"Strādājot "Autentica", uzkrājot mazos saniegumus, mēs vairojam savu pārliecību. Ir apņemšanās sasniegt uzstādītos mērķus. Kolēģi dalās zināšanās, iedrošinot turpināt iesākto ceļu. Novēlu, lai ikviens ir drosmes, spēka un apņēmības vadīts!" (Elīza J.)

"Patīkami, ka ir iespēja strādāt gan attālināti, gan no biroja. "Autentica" ir forši un atsaucīgi kolēģi, kā arī saprotoša attieksme no vadības puses!" (Uldis A.)

"Autentica" sniedz plašas iespējas sevis pilnveidošanai! Prieks būt daļai no komandas un strādāt kopā ar atsaucīgiem un pozitīviem savas jomas speciālistiem! (Kristers B.)

"Patiess prieks, ka esmu izvēlējies "Autentica" kolektīvu! Katra diena ir kā jauna lappuse grāmatā - piedzīvojumiem un zināšanām bagāta! Ja nākas saskarties ar grūtībām, vienmēr vari paļauties uz kolēģu atbalstu!" (Krišjānis K.)

""Autentica" spēj dot izaugsmes iespējas dažādos virzienos! Apkārt ir saprotoši un izpalīdzīgi kolēģi, kas dalās ar padomiem. Esmu ļoti apmierināts un redzu, ka pašam vēl šeit ir daudz kur augt!"        (Jānis B.)

"Lieliska darba vieta, kas rūpējas par saviem darbiniekiem un to izaugsmi. Darbu "Autentica" patīkamu padara atsaucīgie kolēģi!" (Sintija K.)

"Šeit ir lielisks tehniskais aprīkojums, darba organizācija, sociālās garantijas, talantu krājums. "Autentica" izceļas ar attieksmi pret kolēģiem, klientiem, tehnoloģijām un citiem uzņēmumiem. Cieņa, savstarpējā sapratne un humors padara darbu baudāmu!"      (Valerijs G.)

"Lieliskākā izvēle manā dzīve. Superīgs kolektīvs. Ir iespējams savienot studijas ar darbu." (Mareks Dāvis R.)

Jaunākais žurnālā