Par mums

Hero image

SIA Autentica ir IT uzņēmums, kas nodarbojas ar digitalizāciju, automatizāciju un biznesa procesu robotizāciju. Mūsu klienti ir valsts iestādes, kā arī vidēji un lieli uzņēmumi Baltijā un Skandināvijā. Uzņēmums ir darbavieta vairāk nekā 100 darbiniekiem. Mums ir zināšanas un pieredze sarežģītu IT projektu ieviešanā gan Latvijas, gan starptautiskajā vidē.

Apbalvojumi

2017. gada jūnijā mūsu uzturētā un attīstītā Lauku atbalsta dienesta elektroniskā pieteikšanās sistēma konkursā “WSIS Prize 2017” nominācijā “E-lauksaimniecība” saņēma  galveno balvu savā kategorijā. WSIS Prize 2017 ir visas pasaules  konkurss, ko organizē Apvienoto Nāciju organizācija sadarbībā ar ITU (Apvienoto Nāciju aģentūru informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā), UNESCO (Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizāciju), UNDP (Apvienoto Nāciju attīstības programmu) un UNCTAD (Apvienoto Nāciju konferenci tirdzniecības un attīstības jomā). Tā ir unikāla pasaules atzinība par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā savā darbā.

2015. gadā mūsu uzturētā un attīstītā Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēma ieguva 2.vietu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) konkursā “United Nations Public Service Award 2015” kategorijā „Sabiedrisko pakalpojumu pieejamības veicināšana informācijas laikmetā”. Šo sistēmu ANO atzina par lielisku piemēru viegli lietojamam un ērtam rīkam, ko var izmantot valsts pārvaldes darbā ar saviem klientiem, piedāvājot plašu un daudzveidīgu e-pakalpojumu klāstu.

2011. gadā mūsu izstrādātais e-paraksta risinājums ieguva balvu “Platīna pele” kā labākais e-pārvaldes un e-pakalpojumu risinājums. Platīna pele ir Latvijas nacionālais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) apbalvojums, ko piešķir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA), lai izceltu labākos un invatīvākos e-pakalpojumus, IKT un e-pārvaldes risinājumus un parādītu sekmīgākos e-prasmju veicinātājus.

Valde

Didzis Grundspeņķis
Valdes priekšsēdētājs
Linkedin

Elīna Jakubaņeca
Valdes locekle
Linkedin

Kārlis Kiršteins
Valdes loceklis
Linkedin

Sertifikāti

SIA Autentica ir sertificēta integrētās pārvaldības sistēma atbilstoši standartiem ISO 9001:2015 (kvalitātes vadības pārvaldības sistēma) un ISO 27001:2013 (informācijas drošības pārvaldības sistēma), ko apliecina Bureau Veritas Latvia izsniegtie sertifikāti.  Uzņēmums ir pierādījis, ka spēj nemainīgi kvalitatīvi sniegt klienta vajadzībām un normatīvo aktu prasībām atbilstošus pakalpojumus, kā arī veicināt klienta apmierinātību, turpinot uzlabot savu sniegumu. 

Mūsu prioritāte vienmēr ir bijusi paaugstināt uzņēmuma izglītības un kvalifikācijas līmeni un sertificēt darbiniekus, īpaši šādās jomās:

Daži no mūsu klientiem

Partneri