Par mums

Hero image

SIA Autentica ir IT uzņēmums, kas nodarbojas ar digitalizāciju, automatizāciju un biznesa procesu robotizāciju. Mūsu klienti ir valsts iestādes, kā arī vidēji un lieli uzņēmumi Baltijā un Skandināvijā. Mums ir zināšanas un pieredze sarežģītu IT projektu ieviešanā gan Latvijas, gan starptautiskajā vidē.

 

Apbalvojumi

2020. gada. decembrī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējās IKT nozares konferences “DIGI->FIT 2020” ietvaros tika piešķirtas IKT nozares prestižākās balvas – “Platīna pele 2020”. Kategorijā “Valsts digitālā transformācija” balvu “Platīna pele” saņēma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) lietotne “Apturi Covid”, kuras izveidē kopā ar citiem IKT uzņēmumiem piedalījās arī Autentica.

2017. gada jūnijā Autentica uzturētā un attīstītā Lauku atbalsta pakalpojumu elektroniskā pieteikšanās sistēma ieguva galveno balvu WSIS Prize 2017 nominācijā „E-lauksaimniecība”. WSIS Prize 2017 ir konkurss, ko organizē Apvienoto Nāciju organizācija sadarbībā ar ITU (Apvienoto Nāciju aģentūru informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā), UNESCO (Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizāciju), UNDP (Apvienoto Nāciju attīstības programmu) un UNCTAD (Apvienoto Nāciju konferenci tirdzniecības un attīstības jomā). Tā ir unikāla pasaules līmeņa atzinība par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā.

2015. gadā Autentica uzturētā un attīstītā Lauku atbalsta dienesta elektroniskā pieteikšanās sistēma ieguva 2. vietu Apvienoto Nāciju globālajā konkursā “ANO Sabiedrisko pakalpojumu balva 2015” kategorijā „Sabiedrisko pakalpojumu pieejamības veicināšana informācijas laikmetā”. ANO atzīst šo sistēmu par izcilu piemēru viegli lietojamam, lietotājam draudzīgam rīkam,  kuru valdība var izmantot, strādājot ar saviem klientiem. Īpašs uzsvars likts uz sistēmā pieejamo pakalpojumu daudzveidību un informācijas pieejamību klientiem.

2011. gadā mūsu e-paraksta risinājums saņēma balvu Platīna pele kategorijā labākā e-pārvalde un e-pakalpojumi. Platīna Pele Latvijas nacionālā IKT balva, ko piešķir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija (LIKTA), lai izceltu labākos un inovatīvākos e-pakalpojumus, IKT un e-biznesa risinājumus un izvēlētos labākos e-prasmju veicinātājus.

Valde

Didzis Grundspeņķis
Valdes priekšsēdētājs
Linkedin

Kārlis Kiršteins
Valdes loceklis
Linkedin

Sertifikāti

SIA Autentica ir integrēta vadības sistēma atbilstoši Bureau Veritas Latvia sertificētiem standartiem ISO 9001: 2015 (Kvalitātes vadības sistēma) un ISO/IEC 27001: 2022 (Informācijas drošības vadības sistēma). Uzņēmums ir pierādījis savu spēju konsekventi piegādāt pakalpojumu, kas atbilst klientu un normatīvajām prasībām, kā arī uzlabot klientu apmierinātību, nepārtraukti pilnveidojoties.

Sertificate

 

Izglītības un kvalifikācijas līmeņa paaugstināšana vienmēr ir bijusi viena no mūsu galvenajām prioritātēm. Mēs esam apmācījuši un sertificējuši savus darbiniekus šādās jomās:

Partneri