Žurnāls

Uzņēmuma jaunumi un publicētie materiāli

Hero image

Lietotne “Apturi Covid” saņem balvu "Platīna pele 2020"

2. decembrī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējās IKT nozares konferences “DIGI->FIT 2020” ietvaros tika piešķirtas IKT nozares prestižākās balvas – “Platīna pele 2020”.

Kategorijā “Valsts digitālā transformācija” balvu “Platīna pele” saņēma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) lietotne “Apturi Covid”, kuras izveidē kopā ar citiem IKT uzņēmumiem piedalījās arī Autentica.

03/12/2020 Lasīt tālāk

Jauns palīgs cīņā ar Covid-19

Mūsu kolēģi palīdzējuši radīt lietotni “Apturi COVID”, kas sniegs atbalstu Latvijas iedzīvotājiem COVID-19 ierobežošanā. Autentica ir viens no IKT uzņēmumiem, kas ieguldīja darbu tās izveidē. Lietotnes tehniskais risinājums ir tapis, pateicoties sabiedrības iesaistei saskaņā ar memorandu sabiedrības līdzdalībai COVID-19 ierobežošanā. Izmantojot lietotni, katrs lietotājs palīdzēs sargāt savu ģimeni, kaimiņu, kā arī visu Latvijas iedzīvotāju veselību.

29/05/2020 Lasīt tālāk

ISO sertifikāti

SIA Autentica  2020.gada martā, veiksmīgi noritējusi ISO 9001:2015  un ISO 27001:2013  pārsertifikācija.

28/04/2020 Lasīt tālāk

Jauna Baltijas mēroga konference veltīta informācijas tehnoloģijām

Līdzšinējā “Latvijas ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju konference” šogad pārtop par “Baltijas ģeotelpiskās informācijas tehnoloģiju konferenci”, kļūstot par ietekmīgāko notikumu Baltijas valstīs, kas ir veltīts jaunajām tehnoloģijām kontekstā ar kartogrāfiju un ģeogrāfiju. Konferences centrālā tēma – kā ģeotelpisku risinājumu ieviešana organizāciju informācijas vadības sistēmās kāpina darba ražīgumu un efektivitāti – tiks papildināta ar plašu citu tēmu loku.

14/02/2020 Lasīt tālāk

Viegla un ērta sprintu pārvaldība JIRA Software

24.05.2019 Autentica telpās notika sprintu pārvaldības tematikai veltīts seminārs. Semināra apmeklētājiem bija iespēja uzzināt, kādi ir būtiskākie sprinta elementi un Jira Software iespējas, kā veikt Jira Software darba virsmas sagatavošanu veiksmīgai sprintu vadībai un kā pārraudzīt izstrādes procesu sprinta laikā, izmantojot atskaites un darbavirsmas.

30/05/2019 Lasīt tālāk