Citāts 11 – R.Z.

“Fantastisks kolektīvs, kas vienmēr palīdzēs un atbalstīs! Esmu ieguvis ļoti daudz jaunu zināšanu, kopš te strādāju. Kopumā iespaids ir ļoti pozitīvs. Attieksme pret darbiniekiem ir laba un pretimnākoša. Prieks strādāt un kopā radīt ko jaunu! ” (Reinis Z.)

Citāts 10 – A.S.

“”Autentica” sniedz plašas iespējas pilnveidoties –  gūstot darba pieredzi strādājot pie lieliem un sarežģītiem projektiem, gan izmantojot sniegtās iespējas apmācībām. Ir patīkami strādā mūsdienīgā vidē, kurā tiek domāts par jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm, un pašu darba vidi kā tādu.” (Aigars S.)

Citāts 9 – E.J.

“Strādājot “Autentica”, uzkrājot mazos saniegumus, mēs vairojam savu pārliecību. Ir apņemšanās sasniegt uzstādītos mērķus. Kolēģi dalās zināšanās, iedrošinot turpināt iesākto ceļu. Novēlu, lai ikviens ir drosmes, spēka un apņēmības vadīts!” (Elīza J.)

Citāts 8 – U.A.

“Patīkami, ka ir iespēja strādāt gan attālināti, gan no biroja. “Autentica” ir forši un atsaucīgi kolēģi, kā arī saprotoša attieksme no vadības puses!” (Uldis A.)

Citāts 5 – K.B.

Autentica” sniedz plašas iespējas sevis pilnveidošanai! Prieks būt daļai no komandas un strādāt kopā ar atsaucīgiem un pozitīviem savas jomas speciālistiem! (Kristers B.)

Citāts 4- K.K.

“Patiess prieks, ka esmu izvēlējies “Autentica” kolektīvu! Katra diena ir kā jauna lappuse grāmatā – piedzīvojumiem un zināšanām bagāta! Ja nākas saskarties ar grūtībām, vienmēr vari paļauties uz kolēģu atbalstu!” (Krišjānis K.)

Citāts 7- J.B.

“”Autentica” spēj dot izaugsmes iespējas dažādos virzienos! Apkārt ir saprotoši un izpalīdzīgi kolēģi, kas dalās ar padomiem. Esmu ļoti apmierināts un redzu, ka pašam vēl šeit ir daudz kur augt!”        (Jānis B.)

Citāts 3 – SKI

“Lieliska darba vieta, kas rūpējas par saviem darbiniekiem un to izaugsmi. Darbu “Autentica” patīkamu padara atsaucīgie kolēģi!” (Sintija K.)

Citāts 6 – VGU

“Šeit ir lielisks tehniskais aprīkojums, darba organizācija, sociālās garantijas, talantu krājums. “Autentica” izceļas ar attieksmi pret kolēģiem, klientiem, tehnoloģijām un citiem uzņēmumiem. Cieņa, savstarpējā sapratne un humors padara darbu baudāmu!”      (Valerijs G.)

Citāts 2 – DRI

“Lieliskākā izvēle manā dzīve. Superīgs kolektīvs. Ir iespējams savienot studijas ar darbu.” (Mareks Dāvis R.)