Citāts 7 – U.A.

“Patīkami, ka ir iespēja strādāt gan attālināti, gan no biroja. “Autentica” ir forši un atsaucīgi kolēģi, kā arī saprotoša attiekseme no vadības puses!” (Uldis A.)

Citāts 5 – K.B.

Autentica” sniedz plašas iespējas sevis pilnveidošanai! Prieks būt daļai no komandas un strādāt kopā ar atsaucīgiem un pozitīviem savas jomas speciālistiem! (Kristers B.)

Citāts 4- K.K.

“Patiess prieks, ka esmu izvēlējies “Autentica” kolektīvu! Katra diena ir kā jauna lappuse grāmatā – piedzīvojumiem un zināšanām bagāta! Ja nākas saskarties ar grūtībām, vienmēr vari paļauties uz kolēģu atbalstu!” (Krišjānis K.)

Citāts 7- J.B.

“”Autentica” spēj dot izaugsmes iespējas dažādos virzienos! Apkārt ir saprotoši un izpalīdzīgi kolēģi, kas dalās ar padomiem. Esmu ļoti apmierināts un redzu, ka pašam vēl šeit ir daudz kur augt!”        (Jānis B.)

Citāts 1 – DK

“”Autentica” katra diena ir kā silta vasaras diena, jūtos omulīgi, komfortabli, apkārt ir pretīmnākoši un dzīvespriecīgi cilvēki! “Autentica” liek justies mājīgi, vienmēr blakus ir atbalsts un novērtējums!”(Diāna K.)

Citāts 3 – SKI

“Lieliska darba vieta, kas rūpējas par saviem darbiniekiem un to izaugsmi. Darbu “Autentica” patīkamu padara atsaucīgie kolēģi!” (Sintija K.)

Citāts 6 – VGU

“Šeit ir lielisks tehniskais aprīkojums, darba organizācija, sociālās garantijas, talantu krājums. “Autentica” izceļas ar attieksmi pret kolēģiem, klientiem, tehnoloģijām un citiem uzņēmumiem. Cieņa, savstarpējā sapratne un humors padara darbu baudāmu!”      (Valerijs G.)

Citāts 2 – DRI

“Lieliskākā izvēle manā dzīve. Superīgs kolektīvs. Ir iespējams savienot studijas ar darbu.” (Mareks Dāvis R.)